Majstor Depay u 96. za trijumf Lyona

Važna pobjeda Lavova

Loyn je u 12. kolu Lige 1 gostovao Toulouseu i došao je do pobjede rezultatom 3:2.

Golijada je počela golom Sanoga u 15. minuti, ali je Depay u 26. vratio stvari na početak.

Novi problemi za goste u 57. kada Lopes postiže autogol, no Dembele deset minuta kasnije opet vraća Lyon u igru.

I kada se činilo da će timovi podijeliti bodove, Depay u nadoknadi postiže gol za pobjedu Lyona, koji je trenutno na sredini tabele.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Nešto ranije Marseille je savladao Lille s 2:1, Amiens Brest s 1:0, kao i Angers ekipu Strasbourga, dok su Metz i Montpellier odigrali 2:2, a otkazan je duel Nimesa i Rennesa.