Majstorija Fekira, Lyon s igračem više jedva do boda

Caen namučio Lavove

Nogometaši Caena i Lyona remizirali su s 2:2 u meču petog kola francuske Lige 1.

Lyon ove sezone ne briljira i večeras je teškom mukom i sa igračem više došli do jednog boda u Caenu.

Gosti supoveli golom Nabila Fekira u 45. minuti, ali njegova majstorija nije donijela na kraju pobjedu Lyonu.

Caen je u 53. iz penala, golom Beauvuea, izjednačio na 1:1, a onda i sa igračem manje u 73. minuti došao do vodstva, pošto je Oniangue postigao gol.

Prethodno je Dijku dobio direktan crveni karton kod domaćih, a Lyon tek u 89. minuti preko Mendyja dolazi do boda.