
Izvršni dopredsjednik zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić napao je večeras verbalno komentatora hrvatske televizije Sašu Sušeca i eksperta za suđenje Alojzije Šupraha.
Dinamo je do pobjede od 2:1 nad Hajdukom u velikom hrvatskom derbiju došao sa penala u 83. minuti, a mnogi su se složili, uključujući komentatora Sušeca i sudiju Šupraha, kako penal nije postojao.
Zdravku Mamiću su dojavili o komentaru Sušeca i Šupraha, a ovaj je otišao do studija, te verbalno napao i izvrijeđao komentatorski dvojac zbog riječi kako penal nije postojao.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.