Drugo poluvrijeme nije ni počelo kako treba, a United je već izjednačio protiv Barce

Fred pogodio za 1:1

Endin Čaušević

Manchester United i Barcelona igraju trenutno revanš utakmicu šesnaestine finala Evropske lige na Old Traffordu.

U prvom meču koji se igrao prije sedam dana na Camp Nou uživali smo u fudbalu, te je meč završen rezultatom 2:2, a i večeras gledamo pravi spektakl.

Barcelona je uspjela u 18. minuti doći do prednosti nakon diskutabilnog penala nad Baldeom.

Odgovornost s bijele tačke preuzeo je Robert Lewandowski koji je uspio uz dosta sreće savladati De Geu za 1:0.

No, na samom startu drugog poluvremena United je poravnao na 1:1, te vratio stvari na sami početak.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Domaći su odigrali sjajnu akciju, Bruno Fernandes je bio asistent, a gol za 1:1 i veliko slavlje domaćih navijača postigao je Fred.

Pogodak Freda za 1:1 pogledajte OVDJE.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: