Manchester United je izgledao očajno, a onda su priredili spektakularan preokret

Ostvarili pobjedu na gostovanju kod West Hama

Esmer Oštraković

Sjajnu utakmicu odigrali su West Ham i Manchester United u okviru 11. kola Premiershipa.

Iako se nakon prvog poluvremena nije moglo reći da će gosti slaviti, oni su na kraju upisali sigurnu pobjedu od 1:3.

Krenulo je dobro za West Ham, koji je tokom gotovo čitavog prvog poluvremena kontrolisao igru, a došli su i do vodstva u 38. minuti utakmice.

U drugom poluvremenu je Manchester United nastavio sa lošom igrom i to sve do 65. minute, a onda su odlučili da se probude.

Prvo je upravo u 65. minuti Pogba pogodio za izjednačenje, a samo tri minute kasnije prelijep gol postigao je Greenwood za preokret gostiju.

Domaća ekipa pokušala je da brzo dođe do poravnanja, a utakmicu je u 78. minuti riješio Rashford koji je na sjajan način matirao Fabianskog.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: