Horor i pakao na Old Traffordu: Liverpool ponižava United!

Redsi vode 0:4

H. Zilić

Liverpool je nakon prvog poluvremena očitao fudbalsku lekciju Manchester Unitedu.

Redsi vode 0:4, a još su u nekoliko akcija mogli zatresti mrežu Manchester Uniteda.

Za 0:1 pogodio je Keita u petoj minuti, Salah je asistirao nakon zbunjene reakcije Lukea Shawa.

Osam minuta kasnije Jota na asistenciju Trenta pogađa za 0:2, a sada je lošu reakciju u odbrani Uniteda imao Maguire.

U 38. minuti nova smušenost u odbrani Uniteda, lopta se odbija do Keite koji upošljava Salaha, a Egipćanin pogađa za 0:3, a u trećoj minuti sudijske nadoknade Salah pogađa i za nevjerovatnih 0:4. Egipćanin nije ni slavio četvrti pogodak gostiju.

U prvom poluvremenu prilike su imali Firmino i Jota, tako da je United mogao primiti još golova.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

VELEZ
Alex ferguson je jedino bio dobar trener jer je placao sudije da guraju njegovu ekipu. Ove godine odkad je otisao samo pokazuje kakav je to kriminalac bio.