Žele napadača CSKA

Manchester United se uključio u bitku za Musu

Ekipa Manchester Uniteda želi se uključiti u borbu za napadača CSKA iz Moskve Ahmeda Musu, prenose engleski mediji.

Za njegove usluge ovog januara zainteresovana je ekipa Leicester Cityja koja je već nudila ekipi iz Moskve 18 miliona funti, ali je ta ponuda odbijena.

United u Musi vidi šansu da se ove sezone kroz Premiership izbore za učešće u Ligi šampiona.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Nigerijac je ove sezone za ekipu iz Moskve odigrao 18 mečeva i postigao šest golova u Premijer ligi Rusije.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi