Samo špekulacije engleskih medija?

Mancini Džeki: "Odj*** natrag u Bosnu!"

Edmir Škorić

Burno je proteklih nekoliko dana na Eithadu. Otočkim medijima ljutnja Carlosa Teveza i Edina Džeke u utakmici s Bayernom u Minhenu jedna je od glavnih tema.

Prema navodima Mirror Footballa, u tekstu sa naznakom "EKSKLUZIVNO!", ljutiti Roberto Mancini, menadžer Cityja, ospovao je našem napadaču Edinu Džeki nakon što je ovaj ljutito reagovao prilikom izlaska iz igre protiv Bayerna u 55. minuti.

Mancini je, navodno, prvo rekao Carlosu Tevezu da "odj... nazad u Argentinu", a onda se istim riječima obratio i Džeki.  Mi se nadamo da ovo što pisu senzacionalistički nastrojeni engleski novinari nije tačno.

Ovome dodajmo da će Džeko danas posjetiti ured Cityjevog menadžera Roberta Mancinija. Italijanski strateg je ljut na Džeku, koji nije sportski prihvatio izlazak iz igre u 55. minuti protiv Bayerna u Minhenu. Sada Mancini, bivši trener Intera, želi da sa Džekom otvoreno razgovara o tome, te da mu, pišu britanski mediji, objasni da je on, zapravo, gazda.

The Sun tvrdi kako će Džeko izbjeći kaznu, ali da će imati pomenuti razgovor sa Mancinijem u uredu italijanskog stručnjaka.  Mancini razumije Džekinu ljutnju nakon što je rano zamijenjen u posljednje dvije utakmice, ali eto želi da pokaže svoj autoritet.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.