Neuer voli da napušta šesnaesterac, ali razmislit će sljedeći put kad to poželi uraditi

Nije to bilo pametno

U derbiju kola u Njemačkoj sastaju se Bayern i Leipzig.

Trenutno je 1:1, pošto je Musiala pet minuta po ulasku u igru postigao gol za izjednačenje Bayerna.

Inače, Leipzig je došao do vodstva u 19. minuti. Forsberg je poslao sjajnu loptu, Nkunku pobjegao odbrani Bayerna, a onda obišao Manuela Neura i pogodio.

Neuer je ponovo istrčao sa gola kao dodatni štoper, ali to mu se večeras obilo o glavu i dobro će razmisliti da li će to ponavljati u budućim mečevima.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Penderinos
Nikad ga nije krasila pretjerana inteligencija
1 5
miki30
Pa jeste li vi normalni ili šta. Pa baš ovo treba da uradi golman, kad je odbrana zaspala. Čovjek na vrijeme istrčao, al et ovaj ga nadigrao i to je to. Šta je trebo da čeka na liniji ili šta??