Martial savladao Begovića i vratio United u utakmicu

Poravnao na 1:1 protiv Bournemoutha

E. Čaušević

Fudbaleri Manchester Uniteda trenutno igraju u gostima protiv Bournemoutha meč 11. kola Premiershipa.

United je očajno otvorio utakmicu na Vitalisu što su domaći iskoristili i već u 11. minuti poveli sa 1:0 kada je Wilson pogodio nakon asistencije Stanislasa. Domaći su mogli udvostručiti svoju prednost, ali su propustili nekoliko sjajnih prilika.

Nakon pola sata igre United je zaigrao nešto bolje, a sjajnu šansu promašio je Fred u 31. minuti. Ipak, četiri minute kasnije gosti su izjednačili na 1:1. Alexis je upisao asistenciju, a mrežu Asmira Begovića trese Martial koji je potvrdio još jednom da je u odličnoj formi.