Medunjanin asistirao, Višćin Istanbul sve bliže nižem rangu

Turska Superliga

U duelu 30. kola turske Superlige snage su odmjerili Istanbul BB našeg Edina Višće i Gaziantepspor Harisa Medunjanina.

Medunjani je odigrao svih 90 minuta dok je Edin Višća u igru ušao u 57. minuti umjesto Madureire.

Prvo poluvrijeme je donijelo nešto bolju igru Gaziantepspora koja se i isplatila u samom finišu prvih 45 minuta kada je Kouemaha pogodio za 0:1.

Ovim rezultatom je završilo prvo poluvrijeme, a u nastavku utakmice vidjeli smo još tri pogotka.

Gosti su povisili na 0:2 u 49. minuti, Naš Haris Medunjanin je asistirao,a pogodio je Sernas.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Na 1:2 smanjio je Holmen golom sa bijele tačke, a konačnih 1:3 postavio je Traore koji je u igru ušao samo pet minuta ranije.

Istanbul BB se ovim porazom opasno približio ispadanju iz elitnog ranga.