
Prvak BiH predstavio prvo pojačanje
Milan Vušurović novi igrač Borca · Zvanično
Prvak Bosne i Hercegovine, FK Borac iz Banja Luke, predstavio je prvo pojačanje za novu sezonu.
Novi član banjalučkog tima postao je 26-godišnji crnogorski fudbaler Milan Vušurović, koje je proteklu sezonu igrao u Radniku iz Bijeljine.
Krilni fudbaler potpisao je jednogodišnji ugovor sa aktuelnim prvakom Bosne i Hercegovine uz mogućnost produžetka saradnje na još jednu sezonu.
[facebook]ttps://www.facebook.com/fkboracbanjalukaa/posts/4227773690621939[/facebook]
Vušurović je karijeru počeo u ekipi Lovćena, a u Crnoj Gori je igrao još za podgoričku Budućnost.
Potom je nastupao u Latviji za ekipu Rige, a zatim je nosio dres bugarskih ekipa Vereyja i Botev, a prije Radnika nastupao je za Napredak iz Kruševca.
Protekle sezone Vušurović je odigrao 20 utakmica za Radnik i postigao je četiri pogotka.
Treba svakako istaći da je ugovor sa Borcem produžio grčki fudbaler Panagiotis Moraitis, dok je klub iz Platonove napustio Boban Georgiev.
Promo

Spremite se za čašćenje kao nikada do sada
Najbolja finala nogometnih takmičenja su u Mozzartu!

Mozzart promo kvote
Mozzart nudi najveće kvote na svijetu na Jemen i Al Šabab
Povezano

Mehanović bliže odlasku
Moraitis produžio sa Borcem, danas predstavljanje prvog pojačanja

Zahvaljujući igraču Banjalučana
U Kamerunu postavljen baner s čestitkom Borcu na osvojenoj tituli
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.