Dojučerašnji bh. reprezentativac iznenadio sina na fantastičan način, story na Instagramu sve govori

Miralem Pjanić stigao u Berlin

Dojučerašnji bh. reprezentativac iznenadio sina na fantastičan način, story na Instagramu sve govori

Endin Čaušević

Španija i Engleska igraju na Olimpijskom stadionu u Berlinu veliko finale Evropskog prvenstva, a ovaj meč s tribina prati i dojučerašnji bh. reprezentativac Miralem Pjanić.

Evropsko prvenstvo koje se igra u Njemačkoj opravdalo je očekivanja fudbalske javnosti jer smo gledali nekoliko fantastičnih mečeva, ali ona najvažnija utakmica igra se u Berlinu.

U veliko finale na kraju su se plasirali Španija i Engleska koji su počeli borbu za tron u Evropi koji će još kratko držati Italijani.

Utakmica Španije i Engleske igra se na Olimpijskom stadionu u Berlinu na kojem se nalazi preko 70.000 navijača, te je sve svi nadaju da ćemo gledati spektakularan okršaj u borbi za zlato.

Meč u Berlinu privukao je mnoge poznate ličnosti iz cijelog svijeta jer je to utakmica koja se jednostavno ne propušta.

Na tribinama Olimpijskog stadiona u glavnom gradu Njemačke nalazi se i nama dobro poznato lice, a u pitanju je dojučerašnji reprezentativac BiH Miralem Pjanić.

Oglasi

Pjanić je na Instagramu pokazao da se nalazi na tribinama stadiona u Berlinu u koji je doputovao sa svojim starijim sinom Edinom za kojeg je odlazak na finale Evropskog prvenstva bilo veliko iznenađenje.

Bh. reprezentativac uspio je da dođe do ulaznica za sebe i svog sina, te ima odličnu poziciju na stadionu u jednoj od loža.

Pjanić je odlučio da uživo pogleda možda i najveću utakmicu ove godine, te uživa u najboljem fudbalu koji trenutno ovaj sport može da ponudi.

Poznato je da je Pjanić trenutno bez kluba nakon što je odlučio da napusti katarski Al Sharjah, te još uvijek nije poznato gdje će ovaj 34-godišnji veznjak nastaviti svoju karijeru iako se povezuje s nekoliko ekipa.

Također, Pjanić se nedavno oprostio od dresa reprezentacije BiH nakon utakmice baraža protiv Ukrajine.

U dresu bh. selekcije Pjanić je uspio da upiše čak 115 nastupa i postigne 17 golova. Što se tiče igračke karijere pored Al Sharjaha nastupao je još za Metz, Lyon, Romu, Juventus, Barcelonu i Bešiktaš.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi