Miroslav Stevanović s dva gola srušio Zurich

Švicarska

Servette i Zurich sastali su se danas u sklopu 22. kola švicarske Super lige, a domaća ekipa je slavila s 3:1.

Servette je stigao do jako bitne pobjede kako bi se uključio u borbu za Evropu, a junak domaćeg tima bio je nekadašnji i povremeni bh. reprezentativac Miroslav Stevanović.

On je u 26. minuti postigao prvi pogodak, izjednačivši na 1:1, a u 62. minuti je novim golom donio preokret svojoj ekipi.

Tačku na 'i' stavio je Valls pogotkom s bijele tačke u 67. minuti.

Servette se nalazi na petom mjestu s 28 bodova, ali sada samo bod manje ima od trećeplasiranog Zuricha.