Misimović i Muslimović igrali, Guizhou Renhe remizirao

Superliga

Guizhou Renhe remizirao je u 13. kolu kineske Superlige na gostovanju kod Liaoninga rezultatom 0:0, a ponovo su za gostujući tim nastupili Zvjezdan Misimović i Zlatan Muslimović.

Prvo poluvrijeme je donijelo nekoliko odbrih pokušaja na obje strane. Konkretniji je bio domaći tim, ali mreže se nisu tresle nakon prvih 45 minuta.

Slična igra je viđena i u nastavku. Oba tima su propustila dobre prilike, ali se rezultat nije mijenjao, pa je do kraja ostalo 0:0.

Zvjezdan Mismović je igrao do 86. minute utakmice, dok je Zlatan Muslimović u igru ušao u 67. minuti.