Novi šampion Engleske Chelsea, klub je koji već odavno spada u sami vrh svjetskog fudbala. Međutim, snaga i uigranost trenutnog igračkog sastava, kombinovana sa genijalnošću Josea Mourinha, mogla bi dovesti do toga da ovaj tim zablista i na najvećoj međunardnoj sceni, gdje se odavno nije pokazao.
Igrač koji se može smatrati možda i najperspektivnijim mladim stoperom, sa svojih 20 godina života bi mogao preuzeti mjesto u zadnjoj liniji Chelseaja. Nema sumnje da John Terry i dalje ima snage i mogućnosti da iznosi dosta tereta na svojim leđima, ali s obzirom na godine i na to da će ubrzo u penziju, mladi Zouma će vjerovatno dobiti veliki prostor da pokaže šta zna i da još više napreduje.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.