Menadžer Manchester Uniteda Jose Mourinho nada se kako će napadača Romelua Lukakua uskoro krenuti golovi.
Belgijanac je u dosadašnjem dijelu sezone postigao samo četiri gola. Učinak je to kojim Mourinho nije zadovoljan, ali drugih opcija za napad jednostavno nema.
"Osjećam da će ga krenuti. Jednom će doći ta utakmica kada će zabiti gol i kada će mu se samopouzdanje, kojeg nema, vratiti. Ne mogu ga odmarati i igrati sa Rashfordom u napadu. Ko će onda igrati po krilu? Ne mogu razmišljati o odmaranju igrača ili tražiti druga rješenja. Jedino mogu je da koristim igrače koje imam", jasan je Jose Mourinho.
Također, kratko je samo odbio navode u povratku Zlatana Ibrahimovića u klub.
"Ne, ne... To se neće desiti".
United u nedjelju dočekuje Everton u još jednom teškom izazovu na Old Traffordu.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.