Nakon poraza neočekivanog poraza od Basela
Mourinho: Nisam u šoku, nekada pobijediš, nekada izgubiš
Najveće iznenanđenje u prvom kolu nove sezone Lige prvaka večeras je na Stamford Bridgeu priredio švicarski prvak Basel koji je nakon što je gudio sa 1:0, uspio preokrenuti rezultat i savladati Chelseaja sa 2:1.
Poraz koji je sve iznenadio, a navijače Plavaca sigurno šokirao, nije pretjerano uznemirio Josea Mourinha, trenera Chelseaja.
„Nisam u šoku, fudbal je igra u kojoj nekada pobijediš, a nekada izgubiš. Nisam sretan zbog rezultata, niti mogu biti zadovoljan istim. Iako je lopta uglavnom bila u našem posjedu, nismo uspjeli stvoriti mnogo prilika“, kazao je Specijalni po završetku susreta u Londonu, te dodao:
„Ovo nije emocionalno star i istrošen tim, pokazali su oni želju i srčanost ali to večeras nije bilo dovoljno. Oni 'ljudi' koji su izgubili utakmicu, morat će reagovati“.
Očito je Portugalac u svojoj izjavi na kraju prozvao krivce za dva pogotka Basela koji je uspio uprkos zaostatku od jednog gola totalno preokrenuti rezultat u svoju korist.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.