Mujdža konačno u udarnom sastavu, većina Zmajeva bez nastupa

Mujdža konačno u udarnom sastavu, većina Zmajeva bez nastupa

Miralem Pjanić

Dok se bliži kraj sezone i većina klubova igra odlučujuće utakmice, kako za što bolji plasman u vrhu tabele, tako i za sam spas od ispadanja, reprezentacija Bosne i Hercegovine definitivno nije jedna od onih koje se mogu pohvaliti da njeni igrači imaju zapažene uloge i donose prevagu. Barem ne veći dio njih, koji se muče sa lošom formom, povredama, suspenzijama, pa čak i lošim odnosima u klubu zbog kojih su im onemogućeni nastupi.

Baš kao što se Roma nije proslavila na gostovanju kod Milana, tako se nije proslavio ni Miralem Pjanić, koji je odigrao nešto slabiji meč nego što smo to navikli od njega. Bio je u početnom sastavu rimskog kluba, na terenu je proveo 70 minuta, te je zaradio žuti karton. Roma je izgubila rezultatom 2:1.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti

Najčitanije iz kategorije