Mulalić sa Rudarom doživio prvi poraz

Šampion Crne Gore je ipak prejak

Edis Mulalić doživio je prvi poraz sa ekipom Rudara iz Pljevlja.

Njegov tim je u 4. kolu Prve lige Crne Gore poražen na svom terenu od aktuelnog šampiona Sutjeske sa 1:2.

Dobro je Rudar ušao u meč i golom Kuča sa penala iz 17. minute došao je do vodstva od 1:0.

Ipak, radost domaćih je trajala samo osam minute jer je Sutjeska u 25. minuti postigla izjednačujući gol za rezultat prvog poluvremena od 1:1.

U nastavku aktuelni prvak ipak stiže do tri boda. Trijumf im je donio Vučić golom za konačnih 1:2 u 62. minuti.

Tim Edisa Mulalića je trenutno peti na tabeli sa pet osvojenih bodova.