Mulalićev Rudar doživio težak poraz od Podgorice

Izgubili na svom terenu

E. Čaušević

Fudbaleri Rudara doživjeli su poraz na svom terenu od Podgorice (0:3) u meču 25. kola crnogorske Prve lige.

Ekipa koju s klupe predvodi bh. stručnjak Edis Mulalić večeras je doživjela neočekivan poraz. Rudar je poražen na svom terenu od Podgorice koja ih je tako pretekla na tabeli.

Gosti su do prednosti došli u samom finišu prvog poluvremena kada je mrežu Rudara zatresao Vujnović.

Rudar je u nastavku utakmice pokušao da dođe do remija i imao je nekoliko dobrih šansi, ali nikako nisu uspjeli da nađu put do mreže Podgorice.

U finišu utakmice Podgorica je riješila pitanje pobjednika. Gosti su prvo u 77. minuti golom Božanovića poveli sa 0:2, a konačnih 0:3 postavljeno je u drugoj minuti sudijske nadoknade.

Za Rudar je ovo bio drugi vezani poraz i sada su šesti sa 33 boda koliko ima i Podgorica koja je sada peta.