Nijemac odlučio produžiti ugovor s Bayernom

Muller razočarao navijače Manchester Uniteda

Endin Čaušević

Čelnici Bayerna danas su objavili da su dogovorili produženje ugovora sa Thomasom Mullerom.

Muller je posljednjih mjeseci na meti Manchester Uniteda, a engleski mediji pisali su i da je Nijemac dogovorio transfer na Old Trafford. Ipak, bavarski klub danas je saopštio da je Muller odlučio da produži ugovor sa ovom ekipom.

Prema pisanju njemačkih medija Muller je u posljednjih trenutak odllučio da prihvati uslove novog ugovora. Navodno, Muller će u Bayernu ostati do ljeta 2021. godine.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Fudbaler Bayerna ove sezone postigao je 13 golova u 14 utakmica Bundeslige.

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije