München 1860 slavio u Duisburgu, remi Kölna i Cottbusa

21. kolo druge Bundeslige

Danas su odigrana dva susreta druge Bundeslige. Duel Cottbusa i Kölna je završio remijem bez golova, dok je München 1860 slavio na gostovanju u Duisburgu rezultatom 1:3.

Duisburg je poveo već u devetoj minuti susreta preko Jovanovića, a to je i bilo sve od njih u ovom susretu. Samo šest minuta kasnije, Wood je izjednačio rezultat, a u samom finišu drugog poluvremena, gosti dolaze i do prednosti.

Halfar je asistirao, a Bulow pogodio za konačan rezultat prvog poluvremena, 2:1.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Ovja rezultat je na semaforu stajao do 81. minuta kada Stoppelkamp postavlja konačnih 1:3.