Nadareviću 90 minuta, Višća ušao sa klupe

Duel naših internacionalaca

U play-offu Turske lige za Evropa ligu danas je odigrana jedna utakmica, a susreli su se Istanbul BB našeg Edina Višće i Eskisehirspor Safeta Nadarevića.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1. Gosti su bili konkretniji i u 26. minuti su došli do vodstva, a strijelac je bio Karadeniz. Sa vodstvom gostiju se otišlo na odmor.

U nastavku nešto konkretnija igra domaćih koji su na izjednjačenje čekali do 57. minute kada je mrežu gostiju zatresao Madureira.

Safet Nadarević je odigrao svih 90 minuta dok je mladi Edin Višća šansu dobio tek od 76. minute, kada je zamjenio Toma.