Nadmašio sve: Giovinco postigao spektakularan gol

Golčina fudbalera Toronta

Endin Čaušević

Fudbaleri Toronta sinoć su savladali ekipu Columbus Crewa sa 3:0.

U sinoćnjoj utakmici briljirao je nekadašnji fudbaler Juventusa, Sebastian Giovinco. Toronto je do prednosti stigao već u osmoj minuti kada je nakon asistencije Giovinca mrežu gostiju zatresao Endoh.

Italijanski fudbaler je nakon asistencije na scenu stupio u 24. minuti kada je postigao fenomenalan gol. Giovinco je sa 30-tak metara "zavrnuo" loptu u rašlje Columbusa, te je ostavio bez riječi sve na stadionu.

Konačnih 3:0 postavio je Alridore u samoj završnici utakmice. Naravno, asitent kod ovog gola bio je Giovinco.