Napredak slavio u Beogradu

Jelen Superliga Srbije

Najveće iznenađenje 15. kola Jelen Superlige Srbije priredili su fudbaleri Napretka koji su na Karaburmi savladali OFK Beograd rezultatom 2:0. Sve dodeset minuta prije kraja meča semafor je pokazivao onaj početni rezultat, a onda je Miladinović pogodio doveo Kruševljane u vodstvo, a trijumf je potvrdio Petronijević u 90. minuti.

Ujedno ovo je bila jedina gostujuća pobjeda u Srbiji, obzirom da su preostala tri meča domaći riješili u svoju korist, bez primljenog gola. Javor je sa 3:0 savladao Banat, a identičnim rezultatom i Vojvodina je savladala Jagodinu.

Crvena zvezda je na Marakani savladala Čukaričćki sa 2:0, a pobjednik je riješen već za pola sata igre kada je nekadašnji šampion Europe golovima Lazetića i Klea ostvario prednost, koja će se kasnije ispostaviti i konačnim rezultatom.