Je li Special One malo pretjerao?
Navijač zbog fizičkog napada podnio tužbu protiv Mourinha?
Prema pisanju El Mundo Deportiva, jedan navijač podnio je tužbu protiv Josea Mourinha zbog fizičkog napada.
Mourinho je u četvrtak navečer krenuo u šoping u jedan trgovački centar zajedno s obitelji i u pratnji dvojice tjelohranitelja.
Čovjek koji je tužio Portugalca tvrdi da je dobio "nogom u guzicu" nakon što je odbijen njegov zahtjev za zajedničkiom fotografijom s Mourinhom. Navodno je jedan Mourinhov tjelohranitelj uzeo mobitel od čovjeka i bacio ga na pod.
Došlo je do žestoke verbalne svađe, pa je osoblje trgovačkog centra u kome se sve odvijalo pozvalo policiju.
Trener Real Madrida ipak tvrdi da nije udario muškarca i da je jedino odbio zajedničku fotografiju koju je nepoznati muškarac u više navrata tražio.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.