Navijači Leicestera odbili napustiti stadion

Slavili pobjedu protiv Crystal Palacea

Endin Čaušević

Ekipa Leicestera slavila je danas na gostovanju protiv Crystal Palacea (1:0) u okviru 31. kola engleskog Premiershipa.

Leicester je i dalje velika senzacija u Evropi, a svoje sjajne partije nastavili su i danas protiv Crystal Palacea, te su sada jedan korak bliže osvajanju titule prvaka Engleske. Odlučujući gol na današnjoj utakmici postigao je Mahrez u 34. minuti na asistenciju Vardyja.

Navijači Leicestera ove sezone proživljavaju svoj najljepši san, a to su pokazali i u današnjoj utakmici. Naime, nakon posljednjeg sudijskog zvižduka navijači Leicestara odbili su napustiti stadion, te su još deset minuta nastavili pjevati.

"Mi ćemo osvojiti ligu", pjevali su, između ostalog, navijači Leicestera.