Ne, nije ovo Messi: Martial postigao maestralan gol!

United protiv Fulhama vodi s 2:0

E. Čaušević

Manchester United igra trenutno gostujuću utakmicu u okviru 26. kola Premiershipa protiv Fulhama.

Nakon početne incijative Fulhama i šanse Vietta stvari u svoje ruke preuzeli su igrači Uniteda. Crveni đavoli su prednosti došli u 15. minuti kada je sjajan gol postigao Paul Pogba, dok je asistent bio Anthiny Martial.

Samo osam minuta kasnije u centru pažnje ovaj put bio je Martial. Nevjerovatan solo prodor kroz odbranu Fulhama je napravio francuski napadač koji je potom lagano pogodio za 0:2. Zaista fantastičan gol Martiala.