
Ostaje još dvije godine
Nemanja Bilbija produžio ugovor sa HŠK Zrinjski!
Nogometaši Zrinjskog nalaze se u borbi za titulu sa Borcem i trenutno imaju sve u svojim rukama.
Ukoliko do kraja sezone ne naprave neki kiks jasno je da će Zrinjski biti novi prvak Bosne i Hercegovine.
Danas su iz ovog kluba objavili jako lijepe vijesti za navijače, a radi se o produženju ugovora.
Naime, Nemanja Bilbija, kapiten Zrinjskog produžio je ugovor sa ovom ekipom na još dvije godine.
Tako će Bilbija igrač Zrinjskog biti sve do ljeta 2027. godine.
Oglasi
Bilbija je u posljednjih nekoliko godina jedan od najboljih igrača Zrinjskog, ali i WWin lige BiH.
Ove sezone mučio je muku sa povredom, ali ga je jako dobro zamijenio Nardin Mulahusejnović u vrhu napada.
Sada se Bilbija oporavio i igra jako dobro, a i naredne dvije godine će nositi dres tima iz Mostara.
Sa 34 godine na leđima jasno je da je ovo možda i posljednji veliki potpis za jednog od najboljih napadača u historiji prvenstva Bosne i Hercegovine.
Bilbija je odavno porušio sve rekorde, najbolji je strijelac prvenstva svih vremena sa 179 pogodaka u 309 nastupa za Zrinjski, Borac i Sarajevo.
Veliku većinu golova je zabio u dresu Plemića. Ima 226 nastupa i 148 golova, te će teško iko dostići njegove rekorde u budućnosti.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.