Nemilosrdni Bavarci ne staju, nova žrtva je Stuttgart

Bayern vodi 4:0 na poluvremenu

Bayern je uvjerljiv nakon 45 minuta utakmice 12. kola njemačke Bundeslige protiv Stuttgarta.

Bayern nema milosti prema rivalima, zabija golove kao od šale i tako ima 4:0 protiv Stuttgarta za samo 45 minuta igre.

Robben je načeo goste u 11. minuti, Costa je u 18. pogodio za 2:0, a do poluvremena su još strijelci bili Lewandowski i Muller.

Bayern je za sada, nakon nepunih 12 kola, zabio 34 golova i njima zaista nema ravnog protivnika u Njemačkoj. Kako sada stvari stoje, Bavarci bi mogli osvojiti brojne trofeje i ove godine.