Nenad Kovačević se vratio u Zvezdu
Nenad Kovačević, bivši kapiten Crvene zvezde, vratio se na Marakanu gdje je potpisao dvogodišnji ugovor, javlja B92.
Kovačević je odbio nekoliko ponuda iz Grčke, Francuske i Kine kako bi se vratio u Beograd i ponovo obukao crveno-bijeli dres.
On bi se već u subotu trebao priključiti ostatku momčadi na pripremama u Austriji. Dolazi kao sllobodan igrač, a kako B92 saznaje, on se odrekao dijela svojih primanja u Lensu gdje je bio jedan od najstrandardnijih igrača.
Za francuski Lens odigrao je 200 utakmica od 2006. godine.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.