Nestvaran rezultat na meču Vllaznije i Dinamo Tirane, pogađao i Mustedanagić

Bivši igrač Sarajeva u formi

Vllaznia je u meču petog kola albanske Superlige pobijedila tiranski Dinamo sa nevjerovatnih 6:3.

Sjajan meč odigrao je u Vllazniji i viđeno je čak devet golova, od čega šest u drugom dijelu.

Domaćin je vodio s 2:1 na poluvremenu, a na kraju došao do sigurne pobjede i nakon pet kola je bez poraza. Ovaj tim sa devet bodova zauzima drugo mjesto, dok vodeća Tirana ima 11 bodova.

U golijadi je učestvovoa i bivši igrač Sarajeva Zinedin Mustedanagić, koji je u 88. minuti ušao u igru, a duboko u nadoknadi postigao je gol za konačnih 6:3.

Njemu je to drugi gol u dresu Vllaznije, pošto je prije pet dana bio strijelac u osmini finala Kupa Albanije protiv Laberije.

Danas je minute u pobjedi Vllaznije upisao i bivši igrač Slobode Elvedin Herić, jkoji je igru napustio u 78. minuti.