Neuer je baš hrabar, ali šta onda tek reći za Musleru?

Muslera se odvažio

Galatasaray je s 3:1 pobijedio Antalyuspor u susretu šestog kola turske Super lige.

Podolski s dva gola i Inan su u nastavku preokrenuli rezultat i donijeli Galati 3:1 trijufm.

Antalyaspo je, dakle, vodila do 66. minute, a onda je Inan izjednačio na 1:1, a do kraja Podolski s dva gola obradovao domaće navijače. Za goste danas nije nastupao bh. internacionalac Kenan Horić.

U Istanbulu se vidjela i jedna neobična situacija. Domaći golman Fernando Muslera je u stilu Manuela Neuera istrčao daleko od svog gola, odnio loptu isprepd Samuela Eto'a i krenuo prema protivničkom golu.