Nevjerovatan preokret i pobjeda Betisa

Valencija primila dva gola u posljednjoj minuti

Real Betis je preokretom došao do pobjede u Sevilli nad Valencijom rezultatom 2:1.

Čini se kako Valencija još uvijek osjeća posljedice poraza od Chelseaja i ispadanja iz Lige prvaka, pa su tako večeras prokockali prednost protiv Betisa, te su na kraju poraženi rezultatom 1:2.

Dorado je doveo Valenciju u prednost u 66. minuti, postigavši autogol. Ipak, u posljednjoj minuti Betis je postigao dva gola i došao do pobjede. Prvo je na 1:1 izjednačio Martin, a već u narednom napadu isti je igrač pogodio za nevjerovatan preokret i pobjedu Betisa.