Nevjerovatna utakmica na Veledromeu

Šest golova u meču Marseillea i Monaca

U sjajnoj utakmici 15. kola francuske Ligue 1 Monaco je, kao gost, remizirao s Marseilleom (3:3).

Malo ko je očekivao golijadu na Veledromeu, no nogometaši Marseillea i Monaca bili su večeras jako raspoloženi.

Domaći sastav stigao je do prednosti poslije samo 12 minuta igre, a pogodio je Alessandrini. Samo šest minuta kasnije Toure je izjednačio na 1:1.

Isti igrač u 39. minuti donosi preokret Kneževima. U nastavku još tri gola. Prvo Batshuayi u 51. minuti pogađa za novo izjednačenje (2:2).

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Fabio Coentrao pogađa za prvo vodstvo, ali ne i pobjedu Monaca, koji je u 82. minuti ipak primio pogodak. N'Koudou je postavio konačnih 3:3.

1-0 Romain Alessandrini Great Reflexes Goal... by soccerhub365
1-2 Almamy Touré Goal France Ligue 1 - 29.11... by diyan-delev
2-2 Michy Batshuayi Counter Attack Equalizer... by soccerhub365
Fábio Coentrão Goal - Marseille 2-3 Monaco - 29... by Gol-Live