Nevjerovatni Koljić nastavio zabijati

Novi gol bh. napadača

Elvir Koljić nastavio je seriju golova u rumunskom prvenstvu.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine zabio je svoj šesti gol sezone na gostovanju Craiove kod Argesa u pobjedi od 1:2.

Craiova je već nakon 15 minuta riješila sve dileme oko pobjednika. Cicaldu je u devetoj minuti 'ukrao' gol Koljiću i zabio je za 0:1, da bi bh. fudbaler zabio šest minuta kasnije za 0:2.

Ovaj rezultat se zadržao sve do 88. minute kada je Honciu smanjio na 1:2 i to je bio konačan rezultat meča.

Craiova je za sada stopostotna u prvenstvu Rumunije i glavni su kandidati za naslov prvaka.

JointUnion87
Samo da te aBd krene i u reprezentaciji :))) Ti, Hotic, Demirovic, Gojak, Hadzikadunic, Ahmethodzic ste nasa buducnost.