Nevjerovatni Mbappe!

Kakva forma mladog Francuza

Francuski nogometaš Kylian Mbappe nadmašioo je sam sebe ovih dana.

Napadač PSG-a igra nevjerovatan nogomet u posljednje tri utakmice, a to kaže i statistika koja je zaista fantastična.

Otkad se završila reprezentativna pauza, Mbappe je odigrao 115 minuta fudbala i postigao nestvarnih šest pogodaka.

Naravno, ovo je izračunato samo do trenutka kada je upisao drugi gol na večerašnjem meču protiv Marseillea u okviru Ligue 1, a taj meč je još uvijek u toku.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

PSG vodi sa 4:0, a Mbappe je postigao dva gola. Prethodno je čak tri puta tresao mrežu Club Bruggea. u Ligi šampiona i potigao jedan gol za sedam minuta igre protiv Nice prošlog vikenda.