Newcastle želi dovesti Ronaldinha!

Brazilska zvijezda Milana Ronaldinho mogao bi kraj karijere odigrati u engleskoj Premier ligi, javljaju mediji sa Ostrva.

Ekipa Flamenga želi dovesti Ronaldinha nazad u Brazil, ali 30-godišnji virtuoz sredine terena želi još koju sezonu odigrati u Evropi.

Povratnik u Premier ligu, ekipa Newcastle, želi dovesti Ronaldinha na St. James Park, a predstavnici Svraka već su obavili jedan dio razgovora sa agentom brazilskog fudbalera.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije