
Atmosfera usijana
Detalj iz tunela Parka prinčeva govori ko je "crna ovca" u svlačionici PSG-a!
Atmosfera u svlačionici PSG-a je sve osim dobra nakon neočekivanog ispadanja u Ligi prvaka od Real Madrida.
Karim Benzema je u drugom poluvremenu kompeltirao hat-trick za pobjedu 3:1, a svemu je kumovao i golman Gianluigi Donnarumma.
Proteklih dana je bilo svega u pariškom klubu. Navodno su se Gianluigi Donnarumma i Neymar potukli, ali brzo je to demantovano.
Danas su PSG na svom stadionu dočekao Bordeaux, a sasvim očekivano navijači su zvijezde popularnih Svetaca dočekali na nož.
Kakva je atmosfera u PSG-u najbolje pokazuje detalj s poečtka utakmice, tačnije iz tunela Parka prinčeva.
[twitter]https://twitter.com/serieAnews_com/status/1503014075583934466[/twitter]
Oglasi
Na prvu se da primjetiti da je Donnarumma na neki način "crna ovca" u svlačionici pošto kad se Italijan pojavio niko nije želio s njima da se pozdravi, a Neymar ga nije čak ni pogledao.
Tokom utakmice kamere su zabilježile zamišljenog Donnarummu sa kapuljačom na glavi, a kada se golman pojavio na zagrijavanju navijači su ga dočekali žestokim zvižducima.
[twitter]https://twitter.com/PaulTchoukriel/status/1502967280044498948[/twitter]
Nije bio samo Donnarumma na meti navijača PSG-a već praktično svi pa i najveće zvijezde poput Neymara i Lionela Messija.
Većim dijelom utakmice koju su domaći riješili s 3:0 čuli su se zvižduci upućeni Brazilcu i Argentincu, posebno je to bilo izraženo kada je Neymar zabio drugi gol za domaće.
PSG-u je osvajanje Lige prvaka bilo prioritet te je je sigurno da navijači super plaćenim zvijezdama dugo neće zaboraviti ispadanje od Reala.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.