Neymar: Moram vam nešto reći o čelnim ljudima Barcelone

Brazilac razočaran rukovodstvom bivšeg kluba

Endin Čaušević
Teme:

PSG je sinoć na domaćem terenu savladao Toulouse sa 6:2, a na Parku prinčeva briljirao je Neymar koji je postigao dva gola, te je upisao dvije asistencije.

Neymar je nakon dolaska iz Barcelone debitovao pred domaćim navijačima na najbolji mogući način. Brazilac je u visokoj pobjedi njegovog tima postigao dva gola, te je upisao još dvije asistencije. Najskuplji igrač svijeta bio je u centru pažnje pred sami početak meča kada je zaplakao tokom minute šutnje.

Minuta šutnje održava se širom cijelog svijeta zbog terorističkog napada koji se prije nekoliko dana desio u Barceloni. Očito je to pogodilo Neymara koji je četiri godine proveo u ovom gradu. Nakon utakmice Neymar se dotakao svog bivšeg kluba, a posebno čelnih ljudi Barce.

"Nemam ništa da kažem o čelnicima Barcelone. Ustvari, imam nešto za reći. Razočarali su me! Proveo sam četiri prelijepe godine tamo i bio sam veoma sretan i otišao sam takav. Ali, nisam zbog njih bio sretan. Prema mom mišljenju ti ljudi ne smiju biti na čelu Barcelone. Taj klub zaslužuje mnogo bolje i to svi znaju", rekao je Neymar.