
Sestrin rođendan i nova povreda
Neymar napravio novi skandal: "Kako ga nije stid, nismo slijepi, vidimo šta radi"
Neymar povrijeđen za sestrin rođendan - dio ko zna koji, a komentari navijača na društvenim mrežama dovoljno govori koliko su ogorčeni.
Nakon sportski neuspješne epizode u Saudijskoj Arabiji (finansijski itekako da), Neymar se vratio u rodni Brazil i potpisao za Santos.
Nije dugo prošlo do nove povrede poznatog Brazilca, a ponovo se, sasvim slučajno, povrijedio pred sestrin rođendan.
Nagledali smo se toga dok je igrao u PSG-u, a sada je u istom ritmu nastavio i nakon povratka u matični klub.
Ne samo da je povrijeđen, nego je napravio novi skandal i nekoliko dana nakon prijave povrede prisustvovao je karnevalu u Rio de Janeiru.
Sam Neymar je na društvenim mrežama objavio svoje slike sa karnevala, vjerovatno ne sluteći kakva će "oluja" nastati.
Oglasi
"Kako ga nije stid, nismo slijepi, vidimo šta radi godinama pred sestrin rođendan", komentar je jednog od ogorčenih navijača.
"Ako je stvarno povrijeđen, zašto je otišao u Rio de Janeiro na karneval?" Zašto se nije fokusirao na oporavak?", reakcija je Miltona Nevesa, kolumniste UOL-a.
Novinar Renato Mauricio Prado imao je oštriju reakciju:
"Neymar nema izgovora, on jednostavno ne shvata fudbal ozbiljno. Povreda ga nije spriječila da ode na karneval.
Kada se vrati u Santos, Neymar će imati dva problema: kako će njegovo tijelo reagirati nakon tako dugog perioda u kojem nije igrao i kako će se ponašati nakon sportskog neuspjeha u Saudijskoj Arabiji."
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.