Ni sjena od slavnog tima: Četveroligaš namučio Redse

Liverpool savladao Carlisle

Liverpool nije uspio savladati Carlisle na Anfieldu nakon 120 minuta igre (1:1). Ipak, nakon penala Redsi idu dalje, a slavili su s 3:2.

Poveli su Redsi pogotkom Dannyja Ingsa u 24. minuti, da bi gosti preko Asamoaha 10 minuta kasnije stigli do poravanja.

Neriješenim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku tim Brendana Rodgersa potpuno dominirao.

Šanse pred protivničkom golom su se redale, jedna za drugom. Ipak, lopta jednostavno nije htjela u gol, pa se otišlo u produžetke.

Nastavili su Redsi s dominacijom. Međutim, mreža gostiju kao da je bila ukleta, pa je i nakon 120 minuta igre bilo neriješeno (1:1).

Pristupilo se izvođenju penala. Bolje se snašao Liverpool, koji tako ide dalje uz dosta, dosta muke.