Nica vodila 2:0 u Parizu, Cavani spasio PSG

Liga 1

Teme:

PSG i Nica odigrali su večeras derbi 17. kola francuske Lige 1, a on je završen bez pobjednika (2:2).

Nica je večeras pokazala da nije slučajno od početka sezone na vrhu, no Edinson Cavani je s dva pogotka u nastavku spasio Parižane blamaže.

U prvih pola sata PSG je bio puno bolji, ali je Cyprien u 32. golčinom iz slobodnjaka donio vodstvo gostima. Potom je Cavani u završnici prvog dijela promašio veliku šansu, a Plea je u nadoknadi poluvremena povisio na 2:0.

Činilo se da će Nica do čitavog plijena u Parizu, ali Cavani goloviam u 46. i 60. minuti donosi izjednačenje i kakvu-takvu utjehu bogatom klubu s Parka Prinčeva.

I pored ovoga je Nica prva sa 40 bodova, Monaco ima 39, a PSG 36 bodova.