Nigerija namučila Engleze
Pripremni meč u Londonu (Foto: EPA)

Trijumf Gordog Albiona

Reprezentacija Engleske pobijedila je Nigeriju sa 2:1 u prijateljskom meču koji je odigran danas na Wembleyju.

Iako se nakon prvih 45 minuta činilo kako će Gordi Albion lagano doći do trijumfa na kraju je Nigerija umalo došla do pozitivnog rezultata.

Engleska je do vodstva došla u sedmoj minuti golom Garyja Cahilla, da bi prednost na 2:0 povećao Harry Kane i ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Samo što je počeo nastavak Nigerija stiže do gola. Pogodio je Alex Iwobi za 2:1, a potom su obje selekcije imale šanse da dođu do novog pogotka.

Nigerija je nekoliko puta opasno zaprijetila, ali je do kraja ostalo 2:1.