Nikić nakon poraza u Tešnju: Fudbal je jako okrutan

TOŠK slavio sa 3:0

Fudbaleri Bratstva poraženi su danas u Tešnju od ekipe TOŠK-a sa 3:0 u meču sedmog kola Prve lige FBiH.

TOŠK je lakše od očekivanog uspio da dođe do tri boda protiv ekipe Bratstva. Ekipa iz Gračanice očekivala je pozitivan rezultat u Tešnju, ali su pognute glave napustili Luke.

Nakon meča za SportSport.ba govorio je trener gostujućeg tima Nikola Nikić koji je imao šta da kaže.

"Tradiciju nismo uspjeli da srušimo, oni su stvarno nezgodni. Odigrali smo katastrofalno prvih 45 minuta. U drugom dijelu odigrali smo sjajno, malo je reći za čistu desetku. Imali smo tri-četiri stative i još par prilika. Nažalost, vidjeli ste u kontri dobijemo gol. Fudbal je vrlo okrutan. Čestitam TOŠK-u na zasluženoj pobjedi. Ohrabrilo me drugo poluvrijeme jer smo igrali sjajno, ali onako loše odigrati prvo poluvrijeme je strašno", rekao je Nikić.