Početkom sezone Nikola Sarić je na Poljud stigao kao pojačanje, međutim u proljetnom dijelu prvenstva nije se uspio nametnuti bugarskom stručnjaku Krasimiru Balakovu, pa bi u nekoliko narednih dana mogao napustiti Hajduk.
Danski internacionalac bosanskohercegovačkih korijena koji je između ostalog nastupao za Liverpool, Nikola Sarić, najvjerovatnije će napustiti Hajduk.
Pomenuti fudbaler nije se uspio nametnuti stručnom štabu Hajduka, pa su ga odlučiili pozajmiti u proljetnom dijelu sezone. Međutim, hrvatski mediji pišu da je Sarić izrazio želju za raskidom ugovora, kako bi se vratio u Dansku.
Još uvijek se ne zna da li će čelnici Hajduka udovoljiti njegovim zahtjevima, no kako nije u prvom planu Balakova najvjerovatnije hoće.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.