Nikola Vlašić postigao spektakularan gol za pobjedu svog tima i bacio u trans ruskog komentatora
Vlašić je majstorski pogodio u 75. minuti

Hrvatski veznjak je bio junak ekipe CSKA

S. Pašalić

CSKA iz Moskve je danas teže od očekivanog stigao do pobjede protiv Samare rezultatom 1:0.

Tim koji se nalazi u gornjem dijelu tabele je bio favorit protiv ekipe koja je u prvih 16 kola upisala 8 poraza, ali je do pobjede stigao tek u drugom poluvremenu.

Domaći su tokom cijelog meča napadali na gol Samare, ali je odbrana gostiju popustila tek u 75. minuti.

Hrvatski veznjak, Nikola Vlašić je tada dobio loptu od svog saigrača i opalio sa velike daljine, te postigao spektakularan gol za pobjedu svog tima, a gol je bacio i u trans ruskog komentatora koji je bio oduševljen.