NK Bratstvo slavilo u Modriči
Fudbaleri Bratstva ostvarili pobjedu u prijateljskom susretu

Prijateljska utakmica

Emir Dindić

Prijateljsku utakmicu danas su u Modriči odigrali istoimeni domaćin i Bratstvo iz Gračanice. U jednoj veoma tvrdoj utakmici gosti iz Gračanice odnijeli su pobjedu rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu vidjeli smo dosta tvrdu utakmicu sa obje strane, pa se na veliki odmor otišlo pri rezultatu 0:0.

U nastavku susreta smo vidjeli samo jedan gol i to onaj u mreži domaćina a strijelac je bio Kosta Bajić.

Istina, mogli su domaćini do poravnanja do kraja susreta, ali kazneni  udarac nije iskoristio  Dragiša Adžić,  tačnije sjajno mu je odbranio golman Bratstva Tino Divković.