Remi Bratstva i Mladosti u prijateljskom susretu
Prvo poluvrijeme većinom je proteklo u igri na sredini terena, bez pravih prilika. Ekipa Mladosti je bila nešto konkretnija, ali nisu uspjeli da zatresu mrežu Mustafića.

Po jedan gol na obje strane

E. Oštraković

Nogometaši Bratstva danas su odigrali drugu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za nastavak takmičenja u Prvoj ligi FBiH. Protivnik je bila ekipa Mladosti iz Malešića, a utakmica je završena rezultatom 1:1.

U jednoj dosta lošoj utakmici, bez puno pravih prilika, obje ekipe su uspjele postići po jedan pogodak.

Drugi dio donosi dosta ozbiljniju igru Bratstva, koje do vodstva stiže u 65. minuti, kada je Stojanov sjajno uposlio Bajića koji sa pet metara ubacuje loptu u mrežu. Imalo je Bratstvo još nekoliko prilika da poveća vodstvo, ali nisu ih iskoristili. Pred sami kraj susreta, nakon greške golmana Divkovića, gosti dolaze do izjednačenja i postavljaju konačnih 1:1.